Warunki w hodowli

Wyremontowaliśmy garaż, aby zyskać psi dom dla naszych labradorów. Wstawiliśmy okna i położyliśmy płytki, zamontowaliśmy ogrzewanie (kaloryfery oraz nadmuch ciepła). Zrobiliśmy boksy. Cały czas inwestujemy, aby poprawić jakość życia naszym psom. W pomieszczeniu gdzie przebywają psy zamontowana jest kamera IP przez którą można oglądać szczenięta, a wszystkie zdarzenia są rejestrowane na twardym dysku. Kiedy pieski mogą już wychodzić na świeże powietrze mają do dyspozycji duży ogród, trawę, piasek, zabawki i basenik z wodą.

Również w ogrodzie znajdują się kamery, które czuwają i rejestrują poczynania maluchów. Pieski mają kontakt z moimi wszystkimi suniami w hodowli oraz bawią się z małymi dziećmi. Wszyscy domownicy opiekują się szczeniakami, dlatego psy mają kontakt z człowiekiem przez 24h.

Nasi weterynarze odwiedzają nas w razie potrzeby  i sprawdzają zdrowie i kondycję szczeniąt oraz reszty psów. Pieski są szczepione, odrobaczane oraz dostają przekąski (gryzaki) i jedzenie klika razy dziennie. Dbamy o zdrowie naszych psów, dlatego nie mają one kontaktu z innymi psami z poza hodowli.

Również w tym okresie nasze sunie nie chodzą na spacery po łące i po lesie, tylko biegają na terenie posesji i ogrodu, aby nie narazić szczeniąt na choroby roznoszone przez inne psy. Każdy potencjalny klient może przyjechać do mojej hodowli i sprawdzić osobiście warunki.

Facebook